OD 1.9.2023- STOP STAV PRO NOVÉ KLIENTKY A KLIENTY.
POKUD SE UVOLNÍ MÍSTO, VEŠKERÉ AKTUÁLNÍ INFORMACE NAJDETE ZDE: SalonSedmikraska

PLATÍ PRO KOSMETIKU, MANIKURU A PEDIKURU.
VIZÁŽISTKA (LÍČENÍ NA PLESY, SVATBY) - VOLEJTE PRO DOSTUPNOST TERMINU MINIMÁLNĚ 2 MĚSÍCE DOPŘEDU. DĚKUJI

x

Při práci

25.03.2023

Přednáška salonu Sedmikráska a salonu Amane

Veronika Běhalová
PŘEDNÁŠKA SALONU SEDMIKRÁSKA A SALONU AMANE
Děkuji všem co jste přišli, Romanovi Běhalovi za krásné fotky z přednáškového odpoledne i za trpělivost, kterou má se mnou a mou prací, kterou "musím" dělat na 1000%. Nikol Zelinkové za to, že se mnou tvoří v salonu náš milovaný, harmonický prostor- Niki, bez tebe by to nebylo ono, děkuji, že mě doplňuješ a postrkuješ dál přes mé hranice. Lucie Tesařové za pomoc při moderování, pozvedla jsi přednášku úplně na jinou úroveň společně s Petr Schusterem, který ji perfektně ozvučil.

Z přednášky mám krásný pocit, hodně žen měly spoustu "aha momentů" a to je velmi dobře. Celá přednáška byla založena na tom, že to jde i jinak než je běžné.

Díky, díky, díky za vás všechny co jste otevřené novým věcem a přišly si nás poslechnout.

12.08.2023

Líčení týmu Lékárna Vaše Srdcovka

Tohle líčení bylo prostě skvělé, vtipné a moc mě bavilo. Do lékárny Srdcovka chodím velmi ráda, zdraví tam totiž berou celistvě. Doporučí vám klasickou farmacii, homeopatika, tkáňové soli, bachovy esence atd atd... Jsou otevření novým směrům, takže i zde seženete kosmetiku Nobilis Tilia . A navíc. Navíc ta atmosféra. Velmi ráda líčím pracovnice přímo v lékárně, protože tak nasajete tu atmosféru, přátelskost a pozitivitu. Na jejich www najdete moje líčení z loňska (sekce Náš tým),kdy mi došlo, že se tam budu se svým vizážistickým kufříkem ráda vracet. Letošní fotky z líčení ještě nedočkavě vyhlížím, tak tady alespoň "moje" momentka se všemi těmi nádhernými ženami.

Děkuji za tuto příležitost lékárně Vaše Srdcovka

 

Kontakt

Pro rezervaci mě prosím kontaktujte na čísle +420 775 033 016

Adresa: Domamyslická 100/70 , Prostějov 79604       Tel: +420 775 033 016

TOP